Відкрийте для себе світ високоякісного звуку з XDOBO Hero 1999 — портативною Bluetooth колонкою, яка пропонує не лише потужне та чисте звучання з глибокими басами, але й сертифіковану якість збірки та комплектуючих. Ця акустична система забезпечує 360-градусний об’ємний звук з функцією super DEEP BASS та водонепроникністю IPX7, що робить її ідеальним вибором для любителів музики.
Характеристики:
- Bluetooth 5.0: Забезпечує стабільне з’єднання на відстані до 30 метрів.
- Багатофункціональність: Підтримка трьох режимів відтворення музики та чотирьох режимів відтворення (Bluetooth, TF-карта, AUX in, USB).
- Аудіо формати: Підтримка Ape, FLAC, WAV, MP3.
- Потужність: 50 Вт RMS для насиченого звуку.
- Час роботи: Більше 20 годин відтворення, (залежить від рівня гучності, аудіовмісту та правильної зарядки)
- Батарея: 6600mAh, час зарядки до 3 годин.
- Водонепроникність: IPX7, захист від води та пилу.
- Частотний діапазон: 80 Гц - 18 кГц.
- Джерело живлення: Type-c 5 В/3 А. ( Не підтримує швидкі зарядки)
- Вага: 870 г.
- Розміри: 220 × 80 мм.
XDOBO Hero 1999 — це не просто колонка, це ваш надійний супутник для будь-яких ситуацій, будь то вдома, на вулиці чи в подорожі. Замовляйте зараз і пориньте у світ якісного звуку з XDOBO!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Виробник | XDOBO |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувацькі характеристики | |
| Водонепроникність | IPX7 |
| Джерело живлення | Type-c 5 В/ 3 A |
| Особливості | Функція гучного зв'язку, заряджання плеєра/смартфона, під'єднання до ПК, під'єднання до ПК |
| Час заряджання | ≤ 3 часа |
| Інтерфейси | USB, jack 3.5 мм, AUX-вхід |
| Частотний діапазон | 80 Гц-18 кГц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Сумарна потужність звуку | 50 Вт |
| Час роботи в режимі відтворення: | ≥ 20 годин |
| Батарея: | 3,7 V 6600mAh |
| Дальність передавання: | 50 м (відкрита площа) |
| Матеріал корпусу | Алюміній, пластик |
| Підтримка функції TWS: | Да |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Підтримка режиму: | Ape, flac,wav,mp3 |
| Power Bank: | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴











