Гібридний інвертор Deye SUN-8K-SG01LP1-EU – це сучасний пристрій, призначений для перетворення постійного струму, що надходить від сонячних панелей, на змінний струм, необхідний для живлення побутових електроприладів. Крім того, інвертор може використовуватися як джерело безперебійного живлення навіть без підключених сонячних панелей.
Це один із найуніверсальніших гібридних інверторів, здатний працювати як автономно, так і з підключенням до зовнішньої електромережі. Інвертор може зберігати енергію в акумуляторах або працювати без них як мережевий інвертор. Пристрій також підтримує комбіноване використання енергії від мережі, сонячних панелей, акумуляторів та генератора, що дозволяє створювати гнучкі сценарії енергоспоживання. Завдяки захисту IP65 і широкому діапазону робочих температур, його можна використовувати як у житлових, так і в нежитлових приміщеннях.
Deye SUN-8K-SG01LP1-EU – це інвертор, здатний працювати в різних типах мереж. За допомогою трьох таких інверторів можна створити трифазну мережу з потужністю до 24 кВт, а для збільшення потужності передбачено можливість паралельного підключення до 16 інверторів.
Система оснащена двома сонячними полями по 5200 Вт кожне, що в сумі дає 10,4 кВт. Додатковий порт Smart Load дозволяє підключити мікроінвертор, що додає третє сонячне поле або вітрогенератор, забезпечуючи максимальну автономію.
Гнучкі налаштування дозволяють створювати різні сценарії енергоспоживання, такі як заряджання акумулятора та постачання енергії в будинок під час сонячної погоди, або використання енергії з акумулятора та мережі в похмурі дні.
Як джерело безперебійного живлення, інвертор Deye працює без сонячних панелей, забезпечуючи живлення від мережі, а в разі відключення електрики миттєво перемикається на акумулятори. Це особливо важливо для таких приладів, як холодильники та кондиціонери, оскільки швидке перемикання захищає їх від поломок. За потреби інвертор може автоматично підключати генератор для додаткового живлення.
Інвертор підтримує навантаження до 8800 Вт і витримує пікові стрибки потужності до 16 кВт протягом короткого часу, що дозволяє запускати потужні пристрої без перевантажень. У режимі Bypass електроенергія передається безпосередньо від мережі до будинку без втручання інвертора.
Deye SUN-8K-SG01LP1-EU оснащений сенсорним екраном для зручного налаштування параметрів. Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi користувач може здійснювати віддалений моніторинг через програму Solarman, відстежуючи виробництво та споживання електроенергії, а також стан акумуляторів.
Інвертор підтримує свинцево-кислотні та літієві акумулятори, з робочою напругою в межах 40-60 В. Максимальний струм заряджання становить 190А, що дозволяє заряджати акумулятори з високою швидкістю. Завдяки CAN-шині інвертор може взаємодіяти з акумуляторами, забезпечуючи точне керування зарядом і розрядом.
Інвертор також має функцію продажу надлишкової електроенергії в мережу та можливість обмеження генерації для власних потреб.
Завдяки виділеному розумному порту для генератора або Smart Load, можна автоматично налаштовувати запуск генератора або використовувати цей порт для підключення додаткового мікроінвертора чи вітрогенератора. Це робить Deye SUN-8K-SG01LP1-EU одним із найгнучкіших рішень для енергонезалежності.
Технічні характеристики
Дані батареї
- Тип батареї: свинцево-кислотна або літій-іонна
- Діапазон напруги: 40-60 В
- Максимальний струм зарядки: 190 А
- Максимальний струм розрядки: 190 А
- Стратегія зарядки для літій-іонних батарей: адаптація до BMS
Дані PV струн
- Максимальна потужність PV вводу: 10400 Вт
- Максимальна напруга PV вводу: 800 В
- Стартова напруга: 160 В
- Діапазон напруги MPPT: 200-650 В
- Номінальна напруга PV вводу: 550 В
- Максимальний робочий вхідний струм PV: 13+13 А
- Максимальний вхідний струм короткого замикання: 17+17 А
- Кількість MPP трекерів: 2
- Кількість струн на один MPP трекер: 1+1
AC вхід/вихід
- Номінальна активна потужність: 8000Вт
- Максимальна номінальна потужність: 8800 ВА
- Номінальний вхідний/вихідний струм: 12.1/11.6 А
- Максимальний AC вхідний/вихідний струм: 13.4/12.8 А
- Максимальний несиметричний вихідний струм: 18.2/17.4 А
- Максимальний безперервний пропускний струм (мережа-навантаження): 45 А
- Пікова потужність (off-grid): у 2 рази більше номінальної, 10 секунд 16000Вт
- Діапазон регулювання коефіцієнта потужності: від 0,8 випереджаючого до 0,8 відстаючого
- Номінальна напруга/діапазон: 220/380 В, 230/400 В (0,85Un-1,1Un)
- Номінальна частота/діапазон: 50 Гц (45-55 Гц), 60 Гц (55-65 Гц)
- Форма підключення до мережі: 1ф (L+N+PE)
- Загальні гармонічні спотворення THDi: <3% (при номінальній потужності)
- Постійний струм інжекції: <0,5% In
Ефективність
- Максимальна ефективність: 97,6%
- Європейська ефективність: 97,0%
- Ефективність MPPT: >99%
Захист обладнання
- Захист від зворотної полярності DC
- Захист від перевантаження на AC виході
- Захист від перенапруги на AC виході
- Захист від короткого замикання на AC виході
- Тепловий захист
- Моніторинг ізоляції на клемах DC
- Моніторинг постійного струму
- Моніторинг замикання на землю
- Моніторинг електромережі
- Захист від роботи на ізольованому об'єкті (антиострівний захист)
- Виявлення замикань на землю
- DC вимикач
- Захист від скидання навантаження при перенапрузі
- Виявлення залишкового струму (RCD)
- Захист від перенапруги (тип II DC, тип II AC)
Інтерфейс
- Інтерфейс зв'язку: RS485/RS232/CAN
- Режими моніторингу: GPRS/Wi-Fi/Bluetooth/4G/LAN (опціонально)
Загальні дані
- Діапазон робочих температур: від -40°C до +60°C, зниження потужності при температурі вище 45°C
- Допустима вологість: 0-100%
- Максимальна висота експлуатації: до 2000 м
- Рівень шуму: ≤55 дБ
- Ступінь захисту: IP65
- Топологія інвертора: неізольований
- Категорія перенапруги: OVC II (DC), OVC III (AC)
- Розміри: 422×658×254 мм (без урахування роз'ємів і кріплень)
- Вага: 38 кг
- Охолодження: інтелектуальне повітряне охолодження
- Гарантія: 5 або 10 років (залежно від місця встановлення)
Мережеві стандарти
- IEC 61727, IEC 62116, CEI 0-21, EN 50549, NRS 097, RD 140, UNE 217002, OVE-Richtlinie R25, G99, VDE-AR-N 4105
Стандарти безпеки та електромагнітної сумісності (EMC)
- IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2
Інвертор Deye SUN-8K-SG01LP1-EU 8kW — це потужне рішення для сонячних систем, що гарантує стабільне електропостачання та гнучке управління енергетичними ресурсами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальний струм | 17.4 А |
| Частота | 50 Гц |
| Коефіцієнт перетворення | 0.8 |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 16000 Вт |
| Струм холостого ходу | 0.5 А |
| Перевантажувальна здатність | 200% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Кількість дискретних входів | 4 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 8800 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
- Ціна: 82 720 ₴






